P10 Led Panel Nedir?

Çok geniş bir kullanım alanı olan P10 led panel sistemi içerisinde 512 adet ledin olduğu bir aydınlatıcı panel çeşitidir. Daha çok okullarda ve evlerde aydınlatma amacıyla kullanılan bu panel sistemi şık ve zarif görüntüsünden dolayı bu alanlarda daha çok tercih edilmektedir. Evlerde yıllardır led aydınlatmalar kullanılmaktadır. Ancak son zamanlarda bu aydınlatma sistemi led lamba kullanım sayısını artırmıştır. Görsel bir güzellik elde etmek amacıyla tercih edilen bu led panel sisteminin montajı çok basittir.

Kullanım alanları daha çok evler, okullar, ofisler, kültür ve sanat merkezleri gibi görsel olarak düşük aydınlatmaya ihtiyaç duyulan yerlerdir.140 derece oval led ışıklarla tasarlanan bu panel sistemi iş yerlerine yazıları birkaç satıra bölerek kullanma imkanı sunar. P10 led panel sisteminde logo ve benzeri görseller kullanıldığı için profesyonel amaçlarla da çok fazla kullanılmaktadırlar.

Belirli bir ölçüsü olmayan bu panel sistemini dilediğiniz ölçülerde yaptırabilirsiniz. Böylece standart bir ücret ödemez, yaptırdığınız boyutlar üzerinden hesaplama yaptırabilirsiniz.

 

P10 Led Panelinin Özellikleri Nelerdir?

Bu led paneller neme karşı yalıtımlı olması nedeniyle her türlü hava koşullarına uyum sağlamaktadır.

Ayrıca elektrik kesintileri düşünülerek tasarlanmış bu paneller, özel bir akım regülatörü ile desteklemiştir.Yani elektrik kesintilerinde ya da voltaj atması şeklinde tabir edilen voltaj dalgalanmalarında bu regülatör led panelini korur.Böylece elektrik kesilmesi gibi durumlardan sonra herhangi bir hasara uğramaz.

3 çipli ve modüllü ledlerle desteklendiği için sahne sanatlarında bu sistem kullanılmaktadır. P10 led panel kullanım alanları anlaşılacağı üzere çok geniş bir yelpazeye yayılmaktadır. Sahnelerdeki aydınlatmalarda, döviz kur tablolarında, akıllı tahta sistemlerinde, evlerin tavanlarında, özlü sözlerin yazıldığı alanlarda, konferanslarda ve sunumlarda bu panel sistemi rahatça kullanılabilmektedir.

Su geçirmez bir kasaya sahip olan bu led panel sistemi neme olduğu kadar suya karşı da dayanıklı olarak hazırlanmaktadır. Bu yönüyle açık hava reklamcılığında da kullanılabilmektedir.

Kayan yazı çalışmalarında da tercih edilebilen bu led panel sisteminin açık hava reklamcılığında kullanılmak üzere üretilmiş çeşitleri de bulunmaktadır. Açık alanlarda kullanılmak üzere çeşitli renkte led diyotlar, yüksek kalitede çözünürlüğe de sahiptirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir