İbrahim Erkal’ın 2 buçuk yaşındaki kızının babasının mezarındaki sözleri yürek burktu: Seni özledim

iki buçuk sene evvel oturduğu evin otoparkında geçirdiği beyin kanaması neticesi hayatını kaybeden ehil sanatçı İbrahim Erkal‘ın 2,5 yaşında olan kızı, babasının “Ömrüm” şarkısını söyledi. Minik kızın babasının kabiri başında söyledikleri ise herkesi duygulandırdı.

BABASININ ŞARKISINI OKUDU

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının magazin müdürü Asiye Acar, İbrahim Erkal’ın eşi Filiz Erkal’ın evine gittikçe röportaj yaptı. Babasını dahada 12 günlükken kaybeden 2,5 yaşında olan Elifsu, “Ömrüm” şarkısını okudu.

“KIZIM BABASINI kabirde GÖRÜYOR”

Asiye Acar’a eşinin ölümünden ardindan yaşadıklarını laf eden Filiz Erkal, şunları söyledi: “Kızım ölümün ne olduğunu bilmez ama devamlı kabirliğe götürüyorum orada görüyor. İbrahim gitti kızımızı bıraktı onla birlikte oyalanıyorum. devamlı babasını gösterip şarkılarını dinletiyorum. Babasının resmini veyahut şarkısını duyduğunda derhal tanıyor. Bedenen bizimle değil ama ruhen hep bizimle gibi. O hiç gitmedi.

“BABA KALK SENİ ÖZLEDİM”

Kabirliği suluyorduk. Elifsu ‘Baba kalk hadi seni özledim bu suyu iç’ Diye konuştu özellikle seni özledim dediği vakit içimden tek şey koptu gibi. Daha önceki hanede perişan anılarımız vardı ve orada yaşamak istemedim. Eşyalarımı filan da değiştirdim İbrahim’in hususi eşyaları dışında kıyafetlerinin filan çoğunu dağıttım.

“RÜYAMDA İBRAHİM ERKAL’I BANA SARILIRKEN GÖRÜYORUM”

Özlediğimde filan düşümde görüyorum. En nihayet 3-4 vakit evvel gördüm. çogunlukla düşümde hiç konuşmuyor ve çogunlukla gelip sarılır. Gözü arkada kaldı Neticede arkada 12 hergün bebeği vardı. Çocuklarımla çok konuştum bu konuları bizi kimse Katiyen yalnız bırakmadı. İbrahim’le evvel evli olduğumuzda hanemize devamlı gelip gidenleri sonradan hiç görmedim.

“İBRAHİM’İN ŞARKILARINDA OLUŞAN BİR ALBÜM YAPACAĞIZ”

tek projemiz var. İbrahim’in bütün şarkılarından oluşan tek albüm hazırlayacağız. Şimdi sanatçılarla tek Müzakeremiz var. Yıldız Tilbe Zati her vakit arkamızda. Kendisi İbrahim’in şarkılarında ayrı tek albüm yapacak tek de bizim albümde okuyacak. İbrahim Zati İbrahim Erkal’ın klasikleri diye ünlüleri ve okuyacakları şarkıları yazmış. Cengiz Kurtoğlu, Demet Akalın benzeri isimler vardı. Hepsinin karşısına hangi şarkıyı okuyacağını da yazmış.

DEMET AKALIN GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Bir gün evvel akşam Tarkan’ın konserine giden Demet Akalın, İbrahim Erkal’ın albümünde kendisinin ismini geçirmesini duyunca “Hadi ya ay çok perişan oldum şimdi. bendeniz İbrahim Erkal’ı garip severim” dedi. Duygusal anlar yaşayan Akalın, gözyaşlarına hakim olamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir