Etimesgut Eryaman ve Bağlıcadan İkinci El Eşya Alanlar

Irmak Ticaret ikinci el eşya alanlar olarak aslında Ankara ve ilçelerinde odlukça geniş bir adres aralığında hizmet veriyor. Etimesgut ikinci el eşya alanlar olarak satmak istediğiniz eşyalar eğer farklı bir adreste ise ekiplerimizi ortaya da yönlendirebiliriz. Yatak odası takımlarınız, köşe koltuklarınızı beyaz eşyalarınız, koltuk takımlarınız yani kısaca işe yarayacağını düşüneceğiniz tüm eşyalarınız için talibimiz. Sizler bizlere eşyaları gösterirsiniz ve bizler bir fiyat belirleyerek sizlere sunarız. Onaylar iseniz hemen ödemesi yapılır ve eşyaları alarak mekandan ayrılıyor oluruz. Yani oldukça hızlı ve pratik bir şekilde eşyalarınızı 2. El olarak tek bir kişiye satmış olmanın rahatlığını yaşayacaksınız.

Ankara’nın tüm ilçelerinden eşya alımı

Etimesgut ilçesi civarında bulunan Eryaman, Elvan kent, ahi mesut, bağlıca gibi merkeze uzak olan ilçelerimizden ikinci el ve spot ev ofis eşyalarını mobilya ve elektronik eşyaları nakit olarak satın alıyoruz. Üstelik 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gelip seri bir şekilde sizleri zahmetsizce eşyalarınızdan kurtarıyoruz.

Üstelik bizler Eryaman ikinci el eşya alanlar olarak eşyaları teslim aldığımız için sizler herhangi bir kargo ya da nakliye işi ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Hemen teslim ediyor ve ücretinizi de hemen alıyorsunuz. Farkımızı bilen müşterilerimiz her türlü 2. El eşyalarını değerlendirmek için bizlere ulaşıyorlar. Aynı zaman da oldukça yoğun şekilde satışlarımız da olduğu için alım yapmada herhangi bir sınır tanımıyoruz. Biz tekrar satılabilecek her türlü temiz eşyanız için talip olmaya hazırız. Sizler de gerek öğrenci evinizi kapatıyorsanız, artık sıkıldığınız eşyalarınızı değiştirmek istiyorsanız ya da taşınıyor ama eşyalarınızı götürmek istemiyorsanız yani nedeni ne olursa olsun eşyalarınızı paraya çevirmek istiyorsanız Bağlıca ikinci el eşya alanlar olarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu kesintisiz olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Irmak Ticaret İletişim Bilgileri:

Telefon :0312 324 5526

Gsm 0533 767 8013

Adres: Anafartalar Mahallesi, İtfaiye Meydani Temmuz Sokak No 7, 06260 Altındağ/Ankara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir