Lyon, Kasımpaşalı Trezeguet’i Gözüne Kestirdi

Kasımpaşa’nın Mısırlı yıldız futbolcusu Trezeguet, dönem arasında uzunca tek vakit Galatasaray’ın gündemini meşgul etmiş ama yıldız futbolcunun transferi gerçekleşmemişti. Fransızların dünyaca meşhur futbol dergisi France Football ise bu erken 24 yaşında olan sol kanat oyuncusuyla alakalı gündeme bomba benzeri düşen tek tasima iddiası alana attı.

Mecmuanın okuyucularıyla paylaştığı habere göre Memphis Depay, Bertrand Traore ve Maxwel Cornet’nin ayrılma ihtimaline karşılık istikbal yaz kadrosunu tek kanat oyuncusuyla güçlendirmek istek eden Olimpik Lyon, gündemine Kasımpaşa’nın yıldız ismini aldı.

İLK SIRADA LUKEBAKİO

Haberde transferdeki evvel hedefini Watford’un Fortuna Düsseldorf’ta kiralık olarak takim formasi giyen oyuncusu Dodi Lukebakio olarak tespit eden Lyon’un listesindeki 2. isminse Trezeguet olduğu kaydedildi.

10 GOL 9 ASİST İLE OYNUYOR

Lyon’un geçtiğimiz yaz da oyuncuyla ilgilendiğini anımsadan dergi, bu sezon 10 gol ve 9 asist kaydeden Mısırlının 7 milyon avro karşılığında Fransa’nın yolunu tutabileceğini yazdı. Trezeguet’nin kulübüyle 2021 yazına dek kontratı bulunuyor.

(Fanatik)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir