E Aroma Nasıl Hazırlanır ?

Sizlere e aroma tavsiye etmeden önce, PG ve VG’den bahsedelim ve buna göre sizlerde kendi aromalarınızı yapmaya başlayın. Normal bir e-aroma çeşidinde bu oran genellikle %50 PG ve %50 VG veya %60 VG – 40 PG şeklinde olabilir. Ancak iş premium aromalara geldiğinde VG oranının gözle görülür oranda arttığını söyleyebiliriz. VG oranı %70 veya %80 olabiliyor. Bunlar tamamı ile sizlerin içim zevkinize göre yapacağınız ayarlardır. Elbette tamamen VG’den oluşan ya da %90 VG içeren aromalarda yapmanız mümkündür. Bunun için ihtiyacınız olan nbase üründür. Likit en saf hali olup, bunun içerisine katacağınız aroma ile içim zevkini artırabilirsiniz. Bunların hesaplamalarını yapmak için Vela Buhar sitesini kullanabilirsiniz. Bunun yanında site üzerinden tfa aroma veya capella aroma gibi dünyaca ünlü aromalarında ürünlerini bulabilir ve satın alabilirsiniz. 

Amerika’nın En İyisi TFA Aroma

Ülkemizde yetişen yetişmeyen hemen her meyvenin aromasına ek olarak kahveden çikolataya yapılmış yapılmamış hemen her türlü sütlü ve lezzetli kek, çörek ve dondurmanın aromasını tfa aroma ve capella aroma türlerinde görebilirsiniz. Tüm e-aroma içerikleri içerisinde harika aroma tatları sayesinde deyim yerindeyse iştah açıyor. Standart aroma içeriklerinde olduğu gibi, bu tarz özel aromalar da bulunuyor. Bunların nikotin değerlerini de öğrenerek buna göre tercih yapabiliyorsunuz. En başta da belirtiğimiz gibi, tüm bunları siz yapmak istiyorsanız eğer, bunun için ihtiyacınız olan nbase ürünleridir. Bunun içerisine katacağınız aromalar sayesinde, farklı içimlere sahip olacaksınız. 

NBase İle Aromanızı Hazırlayın

Dünyanın her yerinden bir çok e aroma çeşitlerinin de kendilerine has markalarının olduğunu söyleyelim. Farklı aroma zevklerine hitap eden capella aroma veya tfa aroma ile birlikte, sadece kendinize özel olarak da aromalar yapabilirsiniz. Bunun için nbase market üzerinden, öncelikle likiti alıyorsunuz. Hesaplama aracını kullanarak, nasıl bir içim zevki istiyorsanız, buna göre oranları belirliyorsunuz. Sonrasında ise aromanızı da katarak, hem tütün tadı ve hemde aroma tadını da tam anlamı ile almış oluyorsunuz. E aroma tercihlerinizi tamamı ile değiştirecek olan www.velabuhar.net sitesine girerek, dünyanın en iyi markalarından aromalar alabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir