İstanbul Dijital Pazarlama Ajansı

İstanbul Dijital Pazarlama Ajansı İstanbul’da bulunan, endüstri lideri bir e-ticaret dijital pazarlama şirketidir. Ekibimiz, küçük ve büyük şirketlerin markalarını ve gelirlerini hem çevrimiçi hem de çevrimdışı içerik üzerinden büyütmelerine yardımcı olmak konusunda son derece tutkulu olan bir grup pazarlamacı ve deneyimli iş sahiplerinden oluşmaktadır. yaratma ve tanıtım stratejileri.

Amacımız

İstanbul Dijital Pazarlama’da e-ticaret pazarlamasında lider olma misyonunu sürdürürken, ortaklarımıza yatırım getirisi açısından olumlu kampanyalar sunan akıllı, çevik dijital pazarlama çözümleri geliştiriyoruz.

Temel Değerlerimiz

  • Önce Aile – Önce insanları ve ailelerini koyar ve geri kalanının kendi kendine işe yarayacağına inanırız.
  • Mükemmellik Sunma – En iyi, hatasız çalışmamızı sağlayarak ve sonuç odaklı dijital pazarlama yapmak için verileri kullanarak iş ortaklarımızı aralıksız memnun etmek için çalışıyoruz.
  • Bakım – İnsanları önemser, ihtiyaçlarını dinler / anlar ve onlara hizmet etmek için elimizden gelenin en iyisini yaparız.
  • Meraklı – Endüstri haberleri / değişimleriyle güncel kalmak ve en iyi uygulamaları takip etmek ve ortaklarımız için en iyi sonuçları sunmak için stratejimizi ve uygulamamızı uyarlamak için çalışıyoruz.
  • Dürüst – Birbirimizle ve ortaklarımızla olan ilişkilerimizde dürüst olmak için gayret gösteriyoruz.
  • Odaklanmış – Ortaklarımız ve şirketimiz için sonuç alan şeylere odaklanırız ve gerisini keseriz.

İstanbul Dijital Pazarlama Ajansını Farklı Kılan Nedir?

Bizi çoğu çevrimiçi dijital pazarlama ajansından ve İstanbul’daki diğer dijitalpazarlama ajanslarından farklı kılan birçok şey var:

Sadece daha fazla trafik oluşturmaya odaklanmıyoruz, mevcut ve gelecekteki trafiğinizden en iyi şekilde yararlanmaya odaklanıyoruz.

İşinizi kurmak için sadece SEO ya da PPC’ye güvenmememiz nedeniyle dijital pazarlamanıza bütünsel bir yaklaşım benimsiyoruz.

Yapılacakları parçalara ayırıyor ve stratejilerimizin tüm ekiple bütünleşmesini sağlamak için çalışıyoruz.

Dijital pazarlama ajansı olarak tüm dijital pazarlama ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde bir uzman ekibimiz var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir