Sanat Dünyası, Uçakta Taciz Edilen Erkan Petekkaya’ya Destek Oldu

Oyuncu Erkan Petekkaya’nın bindiği Dalaman uçağında olay çıkardığı argüman edildi. O anlar başka tek yolcu tarafından kameraya alındı.

Petekkaya’nın yakın arkadaşı yapımcı Mustafa Uslu, telefonla bağladığı 2. Sayfa programında oyuncunun tek kadın tarafından kalçasına dokunularak taciz edildiğini ve suçsuz olduğu halde uçaktan indirildiğini söyledi.

“YEMİN EDERİM bendeniz YAPMADIM”

tek yolcu tarafından çekilen görüntülerde, Erkan Petekkaya’nın uçaktan indirildiği anlar kameralara yansıdı. Petekkaya’nın uçaktan inerken “Sevgili arkadaşlar, bu işleri bendeniz yapmadım. Yemin ederim bendeniz yapmadım. Bunlar benim üstüme yürüyor, yasamsal medyadan takipçi kazanacaklar diye… Vallahi bendeniz yapmadım.” diyerek kendisini savundu.

Erkan Petekkaya’ya evvel destek zanaat camiasından geldi. İşte ünlülerin Erkan Petekkaya’ya destek mesajları…

DOĞA BEKLERİZ

“Çıkan haberleri içime sindiremedim. Bu güne civarindan ne tek terbiyesizliğini ne tek edepsizliğinşahit olmadım. kendisinin hayatındaki yanlışları ve problemleri onu bağlar. Çaycısına civarindan herkese saygılıdır. Dolayısıyla Erkan’ın yanındayım.”

EBRU DESTAN

“Sevgili Erkan Petekkaya ‘ya yapılan haksızlık ve terbiyesizliktir! Anlamadan, dinlemeden iftira atmak nedir ya!”

YEŞİM SALKIM

“Bizim mahallenin delikanlısıdır o küçüklük yıllarımız birlikte geçti. vakit bizi ayırmış benzeri görünse de bilirim efendiliğini her insan benzeri yanlislar yaparız bizde vakit içinde ama bu bizi karakter yoksunu yapmaz. Şimdi bunu ona yaşatan karaktersizlere söylüyorum iyi ki Instagram çıktı da rahatladınız yoksa biz bu civarindan çürük tek topluluğu öğrenemeyecektik yüreğinizdeki mutsuzluğu ve kötülüğü. Zehiri nereye kusacaktınız yoksa gelelim biz kadınlara sizin yetiştirdiğiniz bu çocuklardan hiç tek şey olmaz çünkü aynasınız onlara kadın haklarını arsızlık ve ahlaksızlıkla karıştırmakla Zati kaybettiniz davayı. bu sebeple size Başka bir deyişle bize saygı duymuyorlar artık erkekler elinizde telefon bütün vakit boş muhabbet içinde o uçaktaki kadın ki yazık sana bakınca kadınlığımdan insanlığımdan utandım…

Oturup b.kunuzla dahi dövüş edecek vaziyete geldiniz artık iyi insanları da bunun benzeri delirtiniz ha sizin benzeri arsız yüzsüz yok mu? Var aramızda onlardan da var teflon tencere benzeri yapışmıyor ne atsan sizin gibileri onlar paklar siz o insanları var edensiniz Zati sözüm benim kıymetli beni seven takipçilerime değil. Sözüm bu arsız hadsiz vicdansız insanımsı tiplere Allah Zati vermiş vereceğini size bizim gözümüzde insan değilsiniz tek adamı tek babayı tek evladı tek eşi bu vaziyete getiren vasıfsızlar b.kunuzda boğulun emi! Erkan Petekkaya yanındayız Daha önceki Arkadaşım bizim mahallenin delikanlısı hep yanındayız…”

MUSTAFA USLU

“Yazıklar olsun sana bunu yaşatanlara, erkek benzeri erkek Erkanpetekkaya Arkadaşım, Arkadaşım sen bendeniz yapmadım bendeniz yapmadım derken benim yüreğim acıdı. Yazıklar olsun sana bu tezgahı kuranlara. hepsini Allah’a havale ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir