Fenerbahçe’nin Mesut Özil Hayali

mutlu ve Mkhitaryan’ı istemeyen Arsenal Hocası Unai Emery’nin, “Yedek olurlar” açıklamasının derhal peşinden F.Bahçe’nin de mutlu iştahı kabardı. Mesut’un serisinin F.Bahçe ve ülkemiz sevgisi, mutluluk dolu sona kavuşturabilir.

tertemiz sezonda şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi hedefi var olan Sarı-Lacivertliler, hatri sayilir büyüklükte düşünüyor. Yaz döneminde sık sık Fenerbahçe ile anılan mutlu Özil’deki yarım var olan hikaye, somuta dönüşme ile alakalı dahada uygun durumda. dahada evvel mutlu Özil’in takımın öncüsü olduğunu, ona gereksinim duyduğunu belirten Emery ve oyuncu arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Fransız Hoca Unai Emery, Mesut’la birlikte Mkhitaryan’ın da ayrılmasını istiyor.

PARADA FEDAKARLIK YAPMALI

Akşam’da bulunan habere göre; Fenerbahçeli olduğu Bilinen Özil ailesinin, Sarı-Lacivertli takımla gönül bağı var. uzunca müddettir Mesut’la birliktelik yaşayan ve nişanlanan Amine Gülşe de koyu Fenerbahçeli. 31 yaşına girecek mutlu amaciyla de nihayet demler yaklaşıyor. ama Türk asıllı Alman futbolcunun kazandığı ücret tek hayli yüksek. Haftalık 300 bin pounda yakın galip gelen Mesut’un da transferde fedakarlığı gerekecek. Arsenal’in, Mesut’un gidişi ile alakalı kolaylık yapması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir