Şenol Güneş’e Havalimanında Protesto Şoku: Hırsız Burak

Spor Toto Süper Lig’in 2. yarısına Antalya’da hazırlanacak var olan Beşiktaş, kamp amaciyla şehre geldi. Havalimanına gelen 80 civarindan taraftar, takımın çıkışı esnasında tezahüratlar yaparken, özellikle teknik patron Şenol Güneş’e hatri sayilir büyüklükte sevgi gösterileri vardı. deneyimli çalıştırıcıya havalimanında çiçek veren siyah-beyazlılar, Güneş’in çıkışı esnasında ‘Şampiyon yap bizi’ tezahüratlarında bulundu.

“HIRSIZ BURAK” SESLERİ

Güneş, kendisi amaciyla havaalanına kazançlan hususi araca yöneldiği sırada Bir takım taraftarlar, siyah-beyazlı ekibin transferi amaciyla her konuda anlaşmaya vardığı Burak Yılmaz’a reaksiyon göstererek ‘Hırsız Burak’ diye bağırdı. tek taraftar ise Oğuzhan Özyakup’a reaksiyon gösterdi. Oğuzhan’ın havalimanından çıkmasının ardından, taraftarlardan birisi ‘Yuh’ çekerken, başka taraftarlar ise, yuh çeken taraftarlarina reaksiyon gösterdi.

QUARESMA’YA YOĞUN İLGİ

Bir gün evvel erken kamp ekibinde yer almadığı argüman edilen ama takımla birlikte Antalya’ya gelen Ricardo Quaresma’ya ise yoğun alaka vardı. Portekizli yıldız, kendisine alaka gösteren taraftarları kırmadı ve tek tek bütün formaları imzalayarak, her birisiyle de resim çektirdi.

Havalimanından takım otobüsüyle ayrılan Beşiktaş, kamp yapacağı otele doğru devinim etti.

Kaynak: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir