Beşiktaş, Burak Yılmaz ile El Sıkıştı

tasima çalışmaları kapsamında Trabzonspor’un forveti Burak Yılmaz ile alakadar var olan Beşiktaş, mutluluk dolu sona ulaştı. Beşiktaş teknik patronu Şenol Güneş, Spor Toto Süper Ligde evvel devrenin bitmesinin derhal peşinden yönetimle yaptığı toplantıda Mustafa Pektemek, Vagner Love, Cyle Larin ve güven Yalçın’ın performansından hoşnut olmadığını belirtmişti.

TRABZONSPOR’A 950 BİN avro BONSERVİS BEDELİ ÖDENECEK

Şenol Güneş’in raporu doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Beşiktaş’ta yönetim, Burak Yılmaz ile el sıkıştı. TRT Spor’un haberine göre ulusal oyuncu ile tek senesi opsiyonlu olmak üzere 2,5 senelik anlaşma sağlandı. Beşiktaş Kulübü, Burak amaciyla Trabzonspor’a 950 bin avro bonservis bedeli ödeyecek.

YILLIK 2,5 MİLYON avro KAZANACAK

33 yaşında olan oyuncu, bonuslarla birlikte senelik 2, 5 milyon avro kazanacak. Bu sezon Trabzonspor formasıyla 7 maça çıkan Burak Yılmaz, 5 gol attı.

11 YIL ardindan SİYAH-BEYAZLI FORMAYI GİYECEK

2006 seneninde Antalyaspor’dan Beşiktaş’a tasima var olan Burak, 2007-2008 sezonunun dönem arasında Manisaspor’a gönderilmişti. Böylelikle yıldız oyuncu, 11 sene ardindan siyah-beyazlı formayı tekrar giyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir